| InstinctPr3ciS a întrebat:

Salut, si La multi ani.
Deci, am o problema cu telefonul / sau cartela. nu stiu ce sa zic (Samsung galaxy s4). si cateodata cand stau mai mult pe el, imi zice cartela a fost scoasa, reporniti telefonul? il repornesc si merge, dar cateodata trebuie sa il repornesc si de 2-3 ori..., credeti ca este de la telefon sau este de la cartela, am avut cartela de aia mare (care se poate face mica prin rupere), am rupt-o si am inceput sa o folosesc. Deci de la ce credeti ca este?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Probabil cartela se mișcă din suport. Pune ceva lângă ea să o susțină, să nu se mai miște.