| Fred1234 a întrebat:

Am o problema cu laptopul ( Acer, luat în 2017), apas pe butonul de deschidere, îmi arata Acer frumos, se încarcă după îmi arată imaginea de la ecranul de blocare ( adică unde bagi parola) fără nimic, fără spațiul unde bagi parola, fără nimic, doar poza și mi-o arată i continuu! PLS HELP

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este defect laptopul, o fi placa video sau hardul, trebuie dus la un servis, acolo il vor repara băieții.

| mudokins78 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul. Nu e mare scofala! Si ai grija sa nu ai si bios parolat!
succes!

| flixbuster a răspuns:

Ai Windows 10? Tocmai ce am reinstalat un PC (si l-am trecut din Windows 10 in Windows 8) din acest motiv. Orice alta solutie am incercat, nimic nu a mers. Singurul mod in care puteam sa ma loghez pe el era din Safe Mode unde aparea bine mersi ecranul de user si parola. Dar cand pornea normal, nimic. Nici cu RDP nu am putut intra, nimic.

Vezi si asta, poate merge ceva la tine:

http://www.isumsoft.com/......creen.html