| Qweerrrtttyyy a întrebat:

Am o problema cu o boxa portabila. Azi am achizitionat aceasta boxa : http://www.emag.ro/......596Z3BBM/. Insa am o problema...Cand vreau sa ma conectez prin bluetooth imi spune ca Pin-ul este gresit, dar la conectare nu a cerut niciun Pin. Am incercat prin NFC, spune ca nu poate sa se conecteze, eroare. Am incercat cu cablul auxiliar Jack - Jack, merge, dar calitatea sunetului nu este asa buna... Ce pot sa ii fac? Ma gandesc sa o returnez sambata daca nu ii pot face nimic. Am incercat cu alt telefon si merge perfect. (eu folosesc un P9 Lite). Multumesc!

1 răspuns:
| biddi a răspuns:

Salut,pe bluetooth nu este compatibila cu telefonul tau, daca pe alt telefon este ok!