| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

azi am achiziționat o boxa portabilă. Cand vreau sa o connectez cu bluetooth la telefon, telefonul nu o vede, am incercat cu alte telefoane si merge. Se poate rezolva problema? Am un Samsung J5 2017

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă J7 să fie vizibil la BT pentru alte dispozitive (decoverable) și ar trebui să meargă

| AlexSalling a răspuns:

E asa renumita problema de conectivitate a telefoanelor Android. Si mi-e mi-a cazut ba Wifi-ul(la 4 telefoane), ba Bluetooth-ul(la unu). Nu prea ai ce sa-i faci. Poate doar reset-ul din fabrica, dar ramane un poate. Nu am incercat.

| XxXsTyLLeXxX explică:

Am resetat telefonul, acum o vede dar tot nu se poate conecta