| antonyo13 a întrebat:

am o problema cu o tableta serioux s101tab. am primit-o de la un prieten ca e stricata si nu mai are ce face cu ea. intr-adevar e stricata, nu functioneaza touch-screen-ul. am incercat sa ii fac o resetare dar nu merge, imi apare androidul cu un semnul exclamarii pe el si atat, nu mai face nici o miscare. ce pot sa fac? va rog sa ma ajutati! multumesc!

1 răspuns:
| C?t?lin11 a răspuns:

Daca iti trebuie facuta o reparatie, pe banii nu ti-o recomand. am si eu o astfel de tableta si este cea mai proasta tebleta posibila, nu ruleaza aplicatiile bine, nu suporta unele aplicatii faine, etc