| Bratu_Madalin_1990 a întrebat:

Sall all am o problema foarte grava: in timp ce navigam pe internet cu o tableta LenovoSmart Tab2 si dintr-o data sa blokat, nu mai merge nici touch screen-ul nici butoanele nimic, nu are buton de resetare. am incercat sa tin 10 sec pe butonul de on/off dar in zadar cear tb sa fac ( in afara de chestia sa o las sa s e descarce) va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Alextusent a răspuns:

Cred a luat un virus. Asa ca fa cumva si conecteazo la un pc pe care este instalat avg antivirus(poti sa-l iei de pe idownload.ro) si dupa ce pc-ul ti-a depistat tableta scaneazo cu antivirusu si vezi daca ti-a gasit vreun virus si stergel. Noroc

| Bratu_Madalin_1990 explică (pentru Alextusent):

Am rezolvat altfel, si oricum e Lenovo(e noua marca) nu are cum sa ia virus, era o eroare de placa video

| Alextusent a răspuns (pentru Bratu_Madalin_1990):

Ma bucur ca ai rezolvat.