| cristina6666 a întrebat:

Am si eu o problema cu USB-ul.Am un mic router de internet pentru tableta (l-am primit odata cu tableta) si l-am luat la tara si acum cand am ajuns acasa nu mai are acelasi nume pe care l-am pus eu si nici aceeasi parola.mi s-au resetat singure cred..si ca sa il restabilesc di nou trebuie sa il conectez prin cablul USB si nu merge! cand bag usb-ul intru in device manager si imi apare semnul exclamarii la ZTE mass Storage Filter si am incercat sa ii dau update dar u merge.....si am incercat sa pun cablul usb cu tableta si imi apare semnul exclamarii la USB devices. sau ceva de genu'. si nu imi apqare nimic nici pe windows nici pe tableta nici unde. a si era sa uit...am incercat si wps-ul cu router-ul dar tot nu merge asteeep sa se conecteze si nu merge dar pe telefonul soramei merge wps dar la mine nu ..de ce? ajutati-ma va roog! dau funda promit! la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| DanielVălean a răspuns:

Nu stiu care are fi problema, dar oricum ar fi bine sa intrebi pe cineva care se pricepe in asa ceva, daca cunosti pe cineva care se pricepe, si eu am avut probleme odata cu router-ul si mi l-a facut o persoana de incredere.