| andrei1798 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul... Cand intru pe browser (nu conteaza care ) nu imi merge netul
. Se incarca pagina pe care doresc sa intru foarte mult si dupa imi apare ca incarcarea este lenta. Si m-am gandit ca este de la NET dar cand intru in FS 17 si descarc moduri ( direct din joc ) acestea se descarca!

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

* Dacă vrei să afli viteza internetului și implicit dacă e vina acestuia fă un test pentru viteza internetului. Un astfel de test îl poți găsii pe site-ul furnizorului tău de internet.

*Dacă este de la Windows încearcă să-l restaurezi la un moment anterior.
Uită-te bine pe site-ul ăsta https://support.microsoft.com/en-us/help/12415/windows-10-recovery-options

2 răspunsuri:
| kypsyk112 a răspuns:

Poate sa fie viteza la net s.au de la windows s.au ai virusi

| Viitorulapropiat a răspuns:

Sterge browser-ul si instaleaza-l din nou, cel mai probabil ai niste virusi.