| CosteaVlad a întrebat:

Salut,
De vreo 2 zile nu imi mai merge facebook-ul. In momentul cand intru imi apare doar partea aceea se sus cu us si psw, si nu ma lasa sa introduc nimic...se încarcă foarte puțin din pagină. Netul îmi merge foarte bine, celelalte site-uri se încarcă brici. S-ar putea să fie de la provider? Am netul de la RDS și sunt din Brașov. Am încercat și cu alt browser și tot nu merge.
Mulțumesc.
Vlad.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu de problema ta. I-ai enervat pe astia de la Facebook ca nu zambeai cu gura inchisa in ultimele poze.

1 răspuns: