| ValyLooRd a întrebat:

am o problema cu placile de ram, pana acum am avut o placa de ram DDR-400MHZ-512Mb-CL3 mergea pana intr-o zi in care pc-ul a pornit, si-a dat restart si s-a blocat la memory testing, am incercat cu o alta placa de ram 256 DDr-400MHZ care merge in momentul de fata, le-am pus pe amandoua in sloturi diferite si am dat drumul la pc, calculatorul s-a blocat iar la memory testing, am scos placa de 512m si dupa mergea, ce pot sa fac, am nevoie urgent de ajutor.
PS:Nu vreau sa schimb memoria ram deoarece nu vreau sa bag bani in acest calculator vechi.

Dau FUNDA MARE va rog ajutor!

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Nu ai ce-i face!
Trebuie sa cumperi alt PC!
Nu credeam ca mai foloseste cineva asemenea pc.

| K0sti a răspuns:

Daca nu vrei sa schimbi, stai si uita-te la ea...