| anonim_4396 a întrebat:

In dimineata asta cand am pornit calculatorul nu imi mai mergea mouseul, dupa cateva minute s-a blocat si calculatorul si a inceput sa miroase a ars pe langa asta scotea si un sunet ciudat.Am scos mouse-ul din slotul sau si totul este in regula pana cand il conectez iarasi.Ce parere aveti eu cred ca s-a ars integratul de pe placa de baza?

8 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! In primul rand incearca alt mouse. Daca tot asa patesti, poti sa te gandesti la placa de baza, dar e foarte posibil sa fie mouse-ul de vina. Suces!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai laptop sau calculator

| floricicalbastrica a răspuns (pentru anonim_4396):

Scrie f clar...ca are calculator

| rusel a răspuns:

Cred ca are virusi pc.

| bogdan24 a răspuns:

Windows-ul sau hdd-ul

| Purcaru_Cosmin_1996 a răspuns:

Pai si eu am aceeasi parere ca tine.Nai ce sa-i faci.Mie nu-mi mai mergea mouseul, darin urmatoarea zi mi s-a facut. Daca vrei sa umpli azi, umbla cu tastatura.

| anonim_4396 explică (pentru Purcaru_Cosmin_1996):

Darin urmatoarea zi mi s-a facut
nu am inteles l-ai facut sau cum big grin

| Purcaru_Cosmin_1996 a răspuns:

Pai am si eu aceeasi parere ca si tine.N-ai ce sa-i faci.Nici mie nu-mi mai mergea odata mouseul, dar urmatoarea zi mi s-a facut. Daca ai laptop umpla cu senzorii dar daca ai calculatorul cu tastatura.
Bafta!
Sa-mi zici daca maine nu-ti merge.