| 15112003 a întrebat:

am o problema cu skype-ul. "Este posibil ca unele funcționalități ale contului Microsoft să nu fie acceptate în acest browser. Puteți continua, dar, pentru cea mai bună experiență, faceți upgrade."

"Pentru Internet Explorer, puteți descărca un upgrade gratuit aici

Dacă utilizați un alt browser, încercați să faceți upgrade la cea mai recentă versiune."

Cam asta e ceea ce-mi apare. Daca apas pe link-ul care mi-l dau ei, ma redirectioneaza pe site-ul de la Microsoft si imi spune "Something gone wrong". Am mai cautat pe net cum as putea face up la Internet Explorer, dar nu am reusit. Poate voi reusi cu ajutorul vostru big grin.

Ps : Imi puteti spune in comentarii cum pot atasa fotografia.

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Dezinstaleaza programul si instaleaza-l