| orton123456 a întrebat:

nu de mult am primit cea mai recenta versiune skype, iar atunci cind vreau sa sun cu camera video imi zice ca Am imbunatatit calitatea video dar din pacat calculatorul dumnevoastra nu suporta ultima versiune, dar avem o alta versiune cu care poti continua sa faceti apelurie video. Afltati mai multe...iar atunci cind apas la aflati mai multe nu-mi da nici o versiune. Imi puteti da voi o versiune de skype cu care sa pot face apeluri video?

1 răspuns:
| Toma_Wtg_1998 a răspuns:

Poate versiunea care ai instalat-o e prea buna pentru PC-ul tau, incearca o versiune putin mai veche, poate calculatorul tau nu suporta versiunea cea noua, incearca sa cauti versiuni de Skype pe google.

http://skype.ro.downloadastro.com/old_versions/

Ai aici o lista cu versiuni mai vechi, sper ca te-am ajutat.