| Petre_Cristi_1998 a întrebat:

Am o problema.Doresc sa imi sparg id-ul de mess deoarece mi-am uitat parola.Am descarcat versiunea programului hydra-8.0 si am instalat-o prin Cygwin, dorind sa aflu parola prin brute force. Daca cineva imi poate face rost de un link pentru o lista de spart parole (nu wordlist), o lista cu litere de la A-Z si imi poate spune comanda prin care pot da "attack", din aceasta versiune sa posteze un raspuns care este chiar util.

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu cred ca gasesti!

| MisterSprinkle a răspuns:

Frate,da-i ''Lost password''. Bafta!

| AnimatedSignature a răspuns:

Nu mai îți lua d-alea! Îți află parola și o păstrează! Și mai mult bulești și PC-ul!
Dă-i pe Lost password!

| matrix100 a răspuns:

Eu nu cred ca reusesti sa spargi parola de la mess prin brut force. Daca bagi parola de cateva ori gresit, yahoo blocheaza reintroducerea parolei cerand raspunsuri la intrebari secrete si altele...