| Anonimity a întrebat:

Salut, am un iphone 5 si aveam un cont de icloud caruia i-am uitat parola si evident si parala de la mail... am dat sa fac update la ios 8, sa instalat si la final imi cere codul de la icloud pe care nu il mai stiu si nici nu merge sa fac altceva. Stiti vreo metoda sau ceva prin care l-as putea repara? Ceva program sau metoda de brute force attack? Mentionez ca nu am facut backup inainte

5 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Astea blocate in icloud mai pot fi folosite pentru piese. Intelegi un pic scepticismu' nostru cu referire la am un ifoen si i-am uitat parolele...dar daca chiar e adevarat nu pot sa spun decat ca ai avut mult ghinion, de acum incolo sa iti scrii parolele undeva. Imi pare rau pentru pierderea ta!

Aici ai iCloud activation bypass:
http://www.doulci.net
Cu programul acesta rezolvi.

| Daniel_Daniel_1997_ii6D a răspuns (pentru iOSi):

Cu bypass din ce stiu eu nu o sa poata sa sune, doar restul functiilor sunt utilizabile

| Daniel_Daniel_1997_ii6D a răspuns (pentru iOSi):

Resteaza parola de la icloud cu mail ul, asta bineinteles daca e contul tau de icloud si nu e ciordales laughing

| Anonimity explică (pentru Daniel_Daniel_1997_ii6D):

Nu e ciordales laughing L-am facut, intr-un service, am mers cu actele ca sa dovedesc ca nu l-am imprumutat de la cineva fara voia acestuia si mi l-au facut, a costat 80 lei