| Sandu13 a întrebat:

am o problema la DZ09 SmartWatch-ul, cartela mea sim de la digi nu merge pe el pur si simplu la pornire cand cauta cartela imi da crash se stinge si nu stiu de ce. Ma puteti ajuta cu problema?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VSC10 a răspuns:

Digi foloseste frecvente de retea mai diferide fata de ceilalti operatori de telefonie mobila, iar ceasul tau probabil nu poate sa receptioneze aceste recvente. Incerca cu o alta cartele, de la un alt furnizor.

1 răspuns:
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

NU functioneaza in reteaua DIGI din aceasta cauza