| anonim_4396 a întrebat:

am o problema la skype cand intru in el imi arata ca nu sunt conectat (liniile acelea care se invart) desi am conexiune la internet... ce are?

Răspuns Câştigător
| endizaw a răspuns:

Uite-te pe YouTube despre cum sa iti schimbi setarile de proxy.
Daca nu e problema proxy-ului, poti da un restart la router-ul tau si sa dai restart.
Incearca sa dezinstalezi si sa instalezi ultima versiune de Skype.
Daca tot nu merge, incearca sa iti faci un cont nou.
Daca nu, s-ar putea sa fie de la provider-ul de net, poti sa suni un tehnician de la Telekom/RDS sau de unde ai tu firma ca sa iti faca setarile de internet.

3 răspunsuri:
| Aurel91 a răspuns (pentru endizaw):

Am gasit problema, merci oricum happy

| endizaw a răspuns (pentru Aurel91):

Macar funda? sad

| Aurel91 a răspuns (pentru endizaw):

Gata :3