| DanTarzan a întrebat:

Salut TPU,am o problema legata de casti, au mers bine pana nu se mai auzeau aproape de loc cand le foloseam la pc.Iar apoi le-am incercat si pe telefon(Allview p8energy mini),nici macar nu-mi arata iconita ca am conectat castile,si se aude pe difuzor, am incercat si cu alta pereche dar tot nu le detecteaza.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| flash2002 a răspuns:

E posibil ca acele modele de casti sa nu fie compatibile cu telefonul. Asa am patit si eu.