| raul230 a întrebat:

Am o problema, tot primesc acest mesaj https://m.imgur.com/a/SqJiKuh nu știu de ce oare. Nu mi-a făcut așa pana acum, am dezinstalat Microsoft visual c++ și l-am instalat iarăși dar nu știu dacă am făcut corect. Am Windows 10 home premium 64 bit, ma puteți ajuta va rog, un răspuns chiar m-ar ajuta? Va rog frumos!

13 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da click dreapta pe launcher si alege copatibility mode.

| raul230 explică (pentru Wr3nch):

Ce laucher?

| Wr3nch a răspuns (pentru raul230):

Executabilul man, ala cu care pornesti jocullaughing

| Simpatic a răspuns (pentru raul230):

Prin launcher se refera la iconita care ruleaza aplicatia (shortcut) sau chiar la executabilul in sine de ex. GTA.exe -asta este un launcher, ma asteptam de la voi generatia care v-ati nascut cu PC-urile la nas sa stiti chestii elementare, noi astia mai batrani am prins PC-uri prima data in internet cafe-uri caci un PC nu si-l puteau permite decat bogatii acum +20 de ani, nu ca acum ca toti saracii fac imprumuturi bancare ca sa ia la copii PC-uri de gamingwinking

| Digikey a răspuns (pentru Simpatic):

Primul meu hdd a costat 500 dM si avea 1gb.Inca imi amintesc fata vanzatorului care ma intreba de ce vreau un hdd asa de mare ca el are unul de 470Mb si este suficient pentru orice.
rolling on the floor

| Simpatic a răspuns (pentru Digikey):

Da, vremuri, numai zic ca am prins dischetele (floppy disk), pustii din ziua de azi rad daca ar vedea un floppy care facea zgomot ca o rasnita cand copiai ceva de pe discheta si ce spatiu aveau de 360 Kb-2.0 Mb happy

| JicaContra a răspuns:

Gta piratat SAAAAU nu ai visual c-ul care trebuie, sunt vreo 15, pe ani si ambele x86 si x64 instalate fiecare separat, sau s-a stricat instalarea

| raul230 explică (pentru JicaContra):

Nu cred ca am visual c++, îmi poți da link-utile sa le descarc te rog, e pentru Windows 10 64 bit

| raul230 explică (pentru JicaContra):

Le descarc pe toate?

| JicaContra a răspuns (pentru raul230):

Daca nu stii exact care iti trebuie, atunci... da
si inca ambele versiuni si x86 si x64 din fiecare an

| raul230 explică (pentru JicaContra):

Sunt toate pe link-ul acela, da? Mersi de ajutor frate.

| JicaContra a răspuns (pentru raul230):

Cu placere