| NeedHelp1 a întrebat:

Salut TPU

Am postat un comentariu pe YouTube la care am primit mai multe like uri și comentarii și nu mai pot da reply sau comment... Nu înțeleg de ce, mă dispera efectiv!

Nu conține caractere speciale sau injurii... Dar mi-l șterge în secunda 2.

P.s.: Am un cont secundar după care merge sa postez, dar după asta nu

Efectiv mă depășește...

4 răspunsuri:
| Deooo a răspuns:

Salut! Dacă sunt 500 de comentarii nu mai poți sa scrii nimic. Dacă cumva injuri in comentariul acela poate fi și de aceea

| PainTech a răspuns:

Posibil sa fi catalogat drept spammer de canalul respectiv. Apar mai multe informatii in sectiunea de comentarii a canalului care a pus videoclipul.

| NeedHelp1 explică (pentru Deooo):

Știu și eu de faza cu 500 de comentarii și nu, nu sunt 500 de comentarii, am precizat că de pe un cont secundar pot posta...
De asemenea, am precizat că nu sunt injurii
Deci efectiv nu înțeleg de ce mi-ai mai răspuns frate... Ai crezut că mă ajuți cu ceva?

| NeedHelp1 explică (pentru PainTech):

Mi se pare că am mai citit ceva de genul
Dar am un sigur comentariu pe canalul respectiv... Unul la care am mai multe like-uri, despre care vorbeam mai sus... Atât
Deci nu înțeleg de ce as fi considerat spammer