| stronzzo a întrebat:

Am poze de la o carte de credit de debit cu cod bancar dar care nu este autorizata pentru cumparaturi online am toate datele pin nume prenume si toate documentele (poze) plus are sistemul contactless cum as putea sa fac pentru a scoate bani sau cumpara? Stie cineva? Sau cum se cloneaza? Cine ma ajuta are si el ceva!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca Revolut. E o aplicatie care iti permite sa faci un card bancar virtual. Linkezi cartea de credit cu Revolut si transferi bani de pe una pe alta. Uite aici: http://bit.ly/2MLc999