| marian1234321 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare pentru voi. Pe ontul de paysafe card am o anumita suma de bani, prin ce metode as putea sa scot banii pe card bancar? sau ce site imi recomandati care are aceasta optiune de a scoate bani pe card, dar si sa ii bag cumva pe el de pe paysafe card. Pe G2A (o platforma de jocuri ) exista aceasta optiune, am scris datele cardului bancar dar tot scrie ca se verifica, am asteptat de o luna dar nimic. Care ma poate ajuta? va rog mult, sau macar un sfat cu ce as putea face cu ei. ca prin paypal nu am cum sa-i scot ca nu am card de credit. Va rog!

Răspuns Câştigător
| Blacky6 a răspuns:

Salut,uite aici un tutorial cum sa scoti banii din contul psf:

https://www.paysafecard.com/ro-ro/ajutor/

| marian1234321 explică (pentru Blacky6):

La,,Cum se face restituirea creditului paysafecard?"? ao skype sa vorbim si sa-mi explici mai multe? sau altceva?

| Blacky6 a răspuns (pentru marian1234321):

Scrie acolo totul, nu lucrez in domeniu si nu stiu nici eu mare lucru pentru ca nici nu am incercat, dar mai bine intreaba-ti parintii, cel mai probabil ei o sa te ajute mai mult.

| marian1234321 explică (pentru Blacky6):

Ok mersi