| craiovaoltenia1234 a întrebat:

SALUT TPU! Am probleme cu PC-UL! Cand intru pe un site imi apar tot felul de reclame, se umple site-ul de reclame inofensive in fiecare parte a paginii si sus si jos si in drepta si in stanga,din cauza asta netul merge greu rau, astept sa se incarte o pagina aproximativ 2 minute. Cand scriu pe google TPU si dau pe primul rezultat imi deschide o alta pagina si cu toate astea nu mai am rabdare. De vreo 2 luni face toate astea. Pana acum nu imi deschidea reclame pe site-uri si netul mergea foarte repede. DA, stiu am windows-ul de 2 ani instalat si am multi virusi,cu siguranta din cauza virusilor imi deschide reclamele astea, dar mi-e greu sa reinstalez windows-ul deoarece nu gasesc pe net driverele pentru PC-ul meu(am windows 7). ce pot face sa scap de reclamele astea care imi apar pe toate site-urile pe care intru? Scanare sistemului nu functioneaza, tot la fel e. Dau funda celui mai bun raspuns! P.S. Chiar trebuie reinstalarea windows-ului?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Citeste aici: http://www.epasystems.ro/adwcleaner/
Nu exista sa nu gasesti drivere! Le are producatorul! Daca acum ai drivere, inseamna ca exista! Mai vorbim pe site in sectiunea Asistenta, daca mai ai nevoie!

| oița112 a răspuns:

Buna, eu folosesc Adblock Plus este foarte bun crede-ma mie nu-mi mai apare deloc reclame http://adblock.joydownload.com//?c=123&gclid=CK7Rr8fC3MECFSoEwwodjJ8AIw da-i la download si iti va aparea in coltul paginii ''ABP'' inseamna ca s-a instalat si isi face treaba! Sper ca te-am ajutat! Pa-pa :)