| MariusRRR a întrebat:

de ce cind deschid browserul imi apar niste reclame, de exemplu intru pe o pagina de joc sau altcev si ma trezesc cu 3 reclame, antivirusul imi zice si el ca am o problema da cind ii dau scan nu gaseste nimic si de vreo 2 zile de cind imi apar reclamele orice as cauta pe google, rezultatul se deschide in alta fereastra. Va rog dati-mi vreo rezolvare ca m-au innebunit reclamele mai ales ca uneori jocurile din browser se blocheaza din cauza asta.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai depinde ce antivirus ai! Daca ai altceva in afara de Kaspersky sau Bitdefender, e normal sa nu gaseasca!

| dannyel86 a răspuns:

Pune Adblock Plus, extensie gratuita pe care o gasesti pe pagina oficiala a browser-ului, si nu mai ai probleme cu anunturile publicitare.

| Nelu62 a răspuns:

Poate te ajuta AdvCleaner (nu necesita instalare):
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=55&lid=5871

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nelu62):

Adwcleaner.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nelu62):

E virus de browsser, nu detecteaza antivirusul.Dezinstaleaza complet browserul si reinstaleaza altul de pe internet explorer.Mergi apoi in setarile browserului, la suplimente si scrii in casuta de cautare adblock plus.Instalezi si nu vei mai avea necazuri cu reclamele.Acel supliment blocheaza reclamele.

| AnimatedSignature a răspuns:

Ai Adblock?