| xatxat123 a întrebat:

Am returnat un produs la PcGarage si am primit un email cu suma acestuia. As dori sa stiu pana in ce perioada pot folosi acesti bani, pentru ca vreau sa imi cumpar de Black Friday un produs si sa stiu daca mai pot folosi banii acestia pana atunci.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba i tot pe ei, ei stiu ce perioade au promotii.

| cristi202 a răspuns:

Reply la mail cu intrebarea ce ne-ai pus-o noua. Ei stiu mai bine decat noi, si iti vor spune. Sau, daca ai si un numar de telefon in mailul ce l-ai primit, poti suna daca vrei sa nu mai astepti pana ti se raspunde la mail.