| epicquestion a întrebat:

Am si eu nevoie de un program free cu ajutorul caruia sa pot face un clip video, nimic complicat doar sa pot pune cateva imagini, ceva scris si o melodie!(precizez ca doresc sa il pun pe Youtube sa poata fi vazut si de alte persoana)
dau funda,tot ce vreti voi, help plz!

5 răspunsuri:
| RazvanMatei1997 a răspuns:

Poti folosii ''blender'' sau poti pune videoclipul facut sau sa faci unul direct pe Youtube, sper ca te-am ajutat.

| ElSueno a răspuns:

Windows Movie Maker e gratis si deloc complicat, numa' bun pentru ceea ce vrei tu sa faci. Dar pe viitor, daca mai ai chestii de genul de facut ti-as sugera sa incerci Sony Vegas si Adobe Premiere.

| Iunix a răspuns:

Poți să folosești programul windows movie maker, e gratuit și-l găsești pe pagina oficială a celor de la Microsoft.

| romanianglorious a răspuns:

Viva video pro, doar descarca-l

| gelu1970 a răspuns:

Virtual dub
blender
wax