| Mutu_Bogdan_1987 a întrebat:

am si eu o intrebare am un card sd si este blocat am incercat sa il formatez in toate felurile sa il redenumesc sa sterg nu ma lasa sa ii fac absolut nimic..stiu cardul e blocat dar atunci cand am incercat sa ii trag chestia aia de pe margine sa il delochez s-a rupt.pot sa mai fac ceva la card are 32 de GB si nu prea l-as arunca happy

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Conecteazal la un laptop la un pc acolo mergi la dispozitive si rezolvi problema