| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. As vrea sa imi opresc toate programele care sunt la startup dar am acolo programe gen java, Microsoft defender etc.
Se intampla ceva daca le opresc adica gen cele de la Java, o sa ma mai pot juca jocuri daca nu sunt pornite? Sau de la Defender va trebui sa le pornesc iar? PC: Am Windows 10

Răspuns Câştigător
| ScortSyndicate90 a răspuns:

Nu se intampla nimic atata timp cat nu umblii la ce e important! Opreste tot in afara de programele antivirusurilor si cele de la placa video! Daca la sturtup vezi acolo ceva cu defender sau amd/nVIDIA NU UMBLA! In rest poti oprii aplicatiile celalalte pentru ca le poti pornii dupa De exemplu: Uplay origin steam Browsere si ce mai ai acolo! BAFTA