| efervescent99 a întrebat:

Am si eu o intrebare,de ce cand bag castile in pc,am bagat si in box si nu se aude o casca, in telefon se aud ambele, stiti vreun remediu?

4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Se mai întâmplă dar poate nu ai băgat casca f bine sau pur și simplu asta e :*

| iLegendaRy a răspuns:

Fiecare are întrarea sa în PC. Pentru audio în căști trebuie să bagi în culoarea *VERDE* din spatele PC-ului. Dacă nu se aude o cască e problemă în căști că sunt defectate. Dacă mai ai probleme, poți să le scrii, dar până atunci, succes!

| Alexandar19947890rfdsaewrthjklpoiugvcazerytiop06nu a răspuns:

Sincer mi sa întamplat si mie ...la mine era din cauza ca nu erau prea compatibile...

| efervescent99 explică (pentru iLegendaRy):

Deci cand bag jumatate in culoare/boxa se aud ambele, cand bag tot se aude doar dreapta, in telefon merg, pana acum au mers in pc se auzeau ambele dar pur si simplu