| xAngelo a întrebat:

Salut, mi se pare mie sau la castile de telefon tot timpul o casca se aude mai bine?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă schimbi casca din ureche stângă cu cea din ureche dreaptă și constați pe aceeași parte sunet mai slab, ai problemă la ureche dacă nu căștile sunt nașpa

| xAngelo explică (pentru sierra1):

Hm dar am avut Sony de 200 lei cred si nu am prb cu urechile si tot una din iele are bassu mai bun...

| sierra1 a răspuns (pentru xAngelo):

Dacă nu, căștile sunt nașpa (defecte)

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

POate sunt castile defecte, nu sunt toate la fel.

| tottoshi a răspuns:

Daca nu ai probleme cu auzul si castile sunt ok pune butonul balance pe centru.