| TEDY2012 a întrebat:

am si eu o intrebare, de ce pe nu merg unele videoclipuri de pe youtube pe telefon(cu sistem android)? Imi apare pur si simplu "acest videoclip nu este disponibil pentru mobil"

Răspuns Câştigător
| Adliii a răspuns:

Nu merge deoarece unele videoclipuri nu sunt facute pentru a le putea vedea pe telefon cu sistem android

2 răspunsuri:
| TEDY2012 explică:

De fapt e o setare care nu iti permite sa le vezi pe telefon

| Onea_Ioan_1956 a răspuns:

Ce format i-mi trebuie cand trag videoclipuri pe cartela de memorie cu NOKIA331