| vladsipunct2016 a întrebat:

Am si eu o intrebare urgentaa : am un Samsung galaxi mini 2 cu sistem android si as vrea sa imi pun pe el niste melodii dar cu tot cu videoclip. Ca pana acum am pus cu youtube converter dar era doar muzica fara video si as vrea sa imi spuneti-mi cum as putea sa pun si videoclipuri. As vrea un raspuns cat se poate de detaliat si sa imi explicati pas cu pas. Cel care ma ajuta primeste Funda!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Downlodeza youtube downloader.

| Grimmjow69 a răspuns:

Acest site este plin cu videoclipuri noi, dezarhivezi videoclipul in pc apoi copiezi piesele in mobil... undeva in "sdcard"->OtherFile->Videoclipuri(creaza un folder).

| vladsipunct2016 explică (pentru Grimmjow69):

Si care e site-ul?

| Grimmjow69 a răspuns (pentru vladsipunct2016):

Scuza-ma, nu eram in apele mele :D

http://l0.ro/5OV sectiunea videoclipuri.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna

Downloadeaza din Play "Youtube downloader" si vei putea lua orice de pe Youtube direct in telefonul tau.