| FloriniReaL a întrebat:

Salut, TPU!
Am si eu o intrebare.
Se poate sa trec de la android 4.2.2 la o versiune mai buna pe telefonul AllView A4 DUO fara sa pierd garantia?
Si, va rog, lasati-mi aici detalii despre cum sa fac asta deoarece mai am un telefon ca acesta doar ca nu mai are garantie.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu se poate. Adio garantie.

| FloriniReaL explică:

Ok. Si se poate sa imi spuneti cum sa fac asta pentru al 2-lea telefon fara garantie?

| shannygelu a răspuns:

Numai prin update oficial trimis de ei atat, la setari despre telefon software update

| FloriniReaL explică:

Un prieten si-a bagat pe s3 android 4.3 si decat a descarcat ceva cautat de el pe net