| Ronaldo5000 a întrebat:

Am si eu o intrebare urgenta:
Mi s-a blocat un program pe PC si am deschis Windows Task Manager; cand l-am deschis mi-a aparut asa:http://s11.postimg.org/o24cp19mb/asdsad.jpg

Aveti ceva sfaturi? Va rog e urgent

Răspuns Câştigător
| BogdanSVPetc a răspuns:

Nu e nici o problema,da dublu click pe o portiune goala de pe fereastra task-ului, pe acolo pe la rama, pur si simplu ai ascun bara cu specificatii.
Ok, te-am ajutat, acum ajuta-ma si tu cu o fundawinking

1 răspuns:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Spre exemplu dai dublu click in stanga butonului end task(in afara butonului), unde e alb. Sper ca m-ai inteles happy