| fldany2013 a întrebat:

Am si eu o mica-mare problema....Am un laptop(Asus n61v) cu Display-ul spart si vreau sa-l conectez pe un monitor (Dell model e151fp) si cand introduc cablul VGA de la monitor in laptop, imi depisteaza monitorul si frameaza pe display-ul monitorului. Pentru a fi mai clar, se vede imaginea 1 secunda si dupa se stinge peste vreo 4 secunde face la fel. Am reusit sa-l conectez la televizor printr-un cablu HDMI. Dar cu toate astea a mers o data (nu stiu ce i-am facut) sa se aprinda monitorul calumea adica a mers, i-am dat restart si dupa nu a mai mers. Va rog sa ma ajutati! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna ar trebui sa fie o comanda rapida cu tastele de la laptop care schimba modul de display. Ar trebui sa fie alt + vezi tasta care are monitorul pe ea ca aceea face switch display.