| Schiopu_Seby_1996 a întrebat:

am si eu o problema cu Instagram-ul si cel dupa chrome si aplicatia de pe telefon.
Cand vreau sa ma conectez cu Facebook-ul, ma conecteza dar cu un cont de la meu mai vechi.
Cum fac sa ma conectez cu cont-ul curent? URGENT, DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Intra pe Facebook și vezi cu ce cont ești logat (posibil cu cel vechi) Verifica, poate asta e problema happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge contul vechi (https://help.instagram.com/139886812848894), schimba adresa de email cu cea de email de la Facebook. Succes