| nalex3 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul meu, imi apar o multime de reclame pe browse (tin sa mentionez ca folosesc mozzila si am si ad block) dar degeaba. Pe orice site in afara de facebook si youtube imi apar 3 casute mari in stanga jos dreapta si mijlocul ecranului toate jos. Am reinstalat mozzila degeaba, ad block nu face fata. Nu stiu cum sa scap de ele. Iar dupa ce selectez ca pagina de start google mi se selecteaza automat "search top arama" mereu si mereu. Help me!

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Descarca "Malwarebytes" dai o scanare cu acel program si ce gaseste dai sa stearga. Te va scapa de reclamele acelea care iti dauneaza laptopului.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pentru ca sunt malvertising (virusi)!
Asa e cand esti papagus...