| FlaviusMihai a întrebat:

deci problema mea este in felul urmator....LA toata lumea cand da click stanga pe My COMPUTER iconita se albastreate nu? ok si la mine insa daca aleg o iconita de mai jos la mine se albastresc toate....si daca vreau sa o deschid..la fel se deschid toate....la tastatura toate sunt invers....adica trebuie sa activez caps lock pentru a putea svrie cu litere mici...iar unele taste nici macar nuai merg...de exemplu acum daca vrreau sa pun punct imi face semnul care normal trebuia sa apara daca apasam shift...oar daca apas shift apas degeaba ca nu merge.....SI mouse a luato razna cand selectez ceva de pe browser imi selecteaza toata pagina iar dacaisc din rotita imi da pagina urmatoare sau anterioara unde am fost...

Tin sa mentionez ca am reinstalat windows de 2 ori si am formatat si C-ul o data.
...dar tot degeaba
.....am incercat si toate antivirusurile posibile care le-am gasit si tot degeaba......deci daca stie cine cum sa ma ajute va rog sa ziceti......MErsi!...p.s : scuzati greselile de gramaatica dar scrie de pe telefom...

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Vezi ca ai o tasta blocata la tastatura! Posibil Shift! Scoate tastatura si lucreaza din mouse. Vezi daca mai face la fel!