| TurcuVlad a întrebat:

am si eu o problema, nu merge sa conectez mouse la pc si pana acum mergea foarte bine, alte chestii cum ar fi tastatura, usb, etc se conecteaza dar mouse nu si nu stiu de ce dar se aprinde luminita aia rosie. tin sa mentionez ca am un laptop de la Toshiba satellite c660d

1 răspuns:
| lucian69 a răspuns:

Salut, deci e posibil sa fie ceva de la driver sau daca nu, are ceva mouse. incearca sa dezmembrezi mouse si uita-te la el, sau daca nu incearca sa reinstalez driverele. Si eu am patit la fel, bafta!