| PRICOAMW a întrebat:

am si eu o probleme nu imi mai merge youtube file:///C:/Users/Cristian%20Prodan/Desktop/download%20(3 ).jpg
se incarca dar nu incepe niciodata Flashplayer este la zis si folosesc Opera (Pana acum nu am avut probleme si sa nu aud comentari gen: Opera nu este buna schimba etc... )

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Incearca cu Mozilla Firefox, sa vezi cum reactioneaza.

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

In primul rand noi nu putem vedea o imagine de la tine din pc domnu noob asa ca hosteaza imaginea aia pe un site de poze.
In al doilea rand daca vezi ca nu merge cu un browser incerci cu altu si le iei pe toate la rand(fan chrome pentru ca poti face o gramada de chestii smechere).
In al 3 rand daca dupa ce ai testat toate browserele poate ai un malware si ii dai o scanare.
Daca nici dupa scanare nu merge repui windowsul.

| PRICOAMW explică (pentru Zaygon):

Mr.Noob acel 'link' a fost pus din greseala sad Chrome mi se pare ca-mi merge greu fata de Opera. am internet de 200kb's... si nu este din cauza PC-ului. Deci daca ai un sfat mai bun sau ti s-a intamplat asa ceva etc. astept un raspuns daca nu shut up...

| PRICOAMW explică (pentru dannyel86):

Am sa incerc dar eu tin neaparat sa folosesc Opera idea este ca merge filme, video pe facebook. doar youtube este problema. sad

| PRICOAMW explică (pentru dannyel86):

Dani a revenit singur Youtube... totusi o sa primeste FUNDA!

| dannyel86 a răspuns (pentru PRICOAMW):

Ma bucur ca ti-ai rezolvat problema. Atunci cand apar erori, e bine sa testezi browsere diferite, pentru a intelege daca e o problema de soft, de conexiune internet sau chiar virus. Youtube-ul cade mai rar, mai degraba Facebook e cu blocari.