| Romancutza a întrebat:

Cum pot schimba pozitia unui video, adica din asa file:///C:/Users/flore%20lidia/Desktop/toate/RobinsFairy Birthday1.jpg
in asa file:///C:/Users/flore%20lidia/Desktop/toate/RobinsFairy Birthday1.jpg?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu observ nici o deosebire intre cele doua pozitii indicate de tine. Daca vrei sa ii schimbi pozitia intra pe el si apoi File/Save as si indici noua locatie si dupa ce se copiaza acolo il stergi din vechea locatie, dupa ce ai verificat ca exista in noua locatie. Succes!

| covexrobu a răspuns:

Pai ce ai scris tu acolo este acelasi in ambele randuri. Deci si sursa si locatia finala sunt una si aceleasi. Si daca vrei sa muti un fisier atunci dai click dreapta pe el CUT si pe urma unde vrei sa il pui dai PASTE si gata s-a mutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muti un pic mai la dreapta, si privesti putin in jos.