| Nicolas323232 a întrebat:

am si eu o unitate Optiplex gx620 sursa 305 w TOWER asa as dori sa cumpar placa aceasta https://www.okazii.ro/......a170600871 ...As vrea sa stiu daca aceasta placa e compatibila cu pc-ul me. Va rog frumos :(( am nevoie urgent...

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Daca placa de baza are slot PCIE-3.0 sau PCIE-2.0 merge! mai mult ca sigur are. dar nu merita.

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Salut. Vezi ce placa de baza ai. Dacă are support pcie 3.0/2.0 e compatibila sigur. Dar nu merita sa iei mizeria aia de placa video sh. 300 e una nouă...

| Nicolas323232 explică (pentru Hitback):

Uite am o placa video Radeon HD 5450 și vreau să o schimb cu placa de mai sus...Doar atât vreau să știu dacă placa va funcționa pe unitatea mea.