| ALEXXXL19 a întrebat:

am si o tableta tip 2 in 1 Asus Asus transformer book t100ha fu024t cu 4 gb ram cpu Intel atom x5z8500 2233mhz
64 Gb am instalat pe ea linux unbutu si nu imi gasea nici un drive, ce linux pot folosi sau andoid, sau daca pot folosi andoid si windows pe ea (am windows 10 pro pe ea)

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce drive nu gaseste Ubuntu?
Ai hard disk sau ssd incorporat, dar neidentificat? Sau nu-ti identifica drive conectat la USB?

Poti incearca si cu Linux Mint 18.2.

| ALEXXXL19 explică:

Nici un drive nu mi la gasit plus ca imi lua ecranu tactiv razna,
stiam ca linuxu nu ii trebuie drivere