| PandaKK a întrebat:

Am un iPhone 5S si acum cateva ore nu mi-a mai mers camera principala. Am mai patit asta si data trecuta am rezolvat-o desfacand telefonul si strangand un surub de acolo. De data asta am facut la fel, camera merge dar nu pot sa mai filmez. Nici cu cea principala, nici cu cea frontala. Vreo sugestie despre ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Salut... reseteazal vezi daca mai face asa. sau e posibil sa fie o problema din sistemul de operare ceva se intampla. uitate la camera(dupa ce l-ai desfacut, pe placa de baza) daca e prinsa bine acolo.

2 răspunsuri:
| PandaKK explică (pentru Smecher_Nuti_1999):

Salut. Problema rezolvată cu un reset. Mersi.

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns (pentru PandaKK):

Cu placere