| spy99 a întrebat:

am un laptop Asus k52je, windows 7 ultimate 64 bit si cand incerc sa instalez noul driver de la amd catalyst se face tot ecranul negru
mentionez ca placa video este ati radeon hd 5470

dau funda celui care ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Problema poate fi de la driver, care nu cel pentru placa ta video.Verifica în automatic updates/optionals updates dac nu ai driver-ul acolo.De regulă acolo îl da spre download pe cel 100% compatibil cu sistemul tău. Ceea ce știai și cum erai obișnuit pe xp este istorie.Succes

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat