| Vadastreanu_Ionut_1998 a întrebat:

Salut, deţin un laptop Asus model: k52je si are o problemă, când îi incerc să-i fac uppdate la placa video, nu mi se aprinde display-ul... am un display aprindere cu lâmpi si placa video este un ATI Radeon hd 5470, ştie cineva o solutie?
Sau singura soluţie este aceea de a schimba display-ul montându-i unu fără lămpi. Fundăăă. big grin

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Schimba-i display-ul, de asemenea opinia unui specialist nu ar strica, asa ca cauta unul in apropiere te ajuta el cu drivere si alte update-uri.