| Balteanu_George_1988 a întrebat:

Am un laptop Dell inspiron 1520 cu 3 gb ram de curand mi-am instalat windows 7 home premium si merge mai greu ca inainte la minecraft cand ma joc acum am 20 de fps iar inainte aveam 110 tin sa mentionez ca am toate driverele instalate, windowsul este activat am incercat chestia cu power plan, am incercat setari in graphics panel si nimic am incercat tot de pe internet si nu a dat nici un rezultat laptopul merge foarte greu inainte aveam scorul windows de 4.6 acum il am de 2.0 windowsul este original nu stiu ce sa-i mai fac.

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Care este componenta care are nota cea mai mica? Acolo este problema, eu banuiesc ca este placa video, probabil driver gresit.