| Balteanu_George_1988 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul meu Dell inspiron 1520 cu upgrade 3 gb ram de curand mi-am reinstalat windowsul (windows 7 home premium)pana sa il formatez mergea excelent (scor4.6) dar scum (scor 2.0) nu mai merge deloc bine nici in jocuri nici un video nu pot sa vad bine (in MC aveam 110 fps inainte de formatare acum am max 30)tin sa mentionez ca am driverele instalate la zi, am intrat la power plan settings am incercat foarte multe metode dar ...nimic

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalează-ţi Windows 10. E cel mai bun când vine vorba de jocuri.

| iwefgOficiall a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pentru toate laptopurile exista drivere pentru windows 10

| Balteanu_George_1988 explică (pentru anonim_4396):

Am avut exact acelasi windows si mergea excelent