| SyBy92 a întrebat:

am un laptop Ibm ThinkPad A31. Faza ca nu am cd cu drive-uri la el. Am instalat windows 7 iar am bagat SlimDrivers sa recapat sonorul dar cu partea video nu am rezolvat-o. Cand am intrat in gta vice city imi spune ca nu am memorie grafica. Dar cand aveam Xp jucam Nfs Undegraund. Puteti sa ma ajutati cu ceva sa instalez ceva cu care m-ar ajuta sa joc.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Te ajuta IBM!

| halogen001 a răspuns:

Vad ca nu se prea gasesc drivere video pentru w7 - se gasesc numai pentru xp si e posibil ca producatorul placii grafice sa nu fi produs drivere pentru w7, iar cele pentru XP sa nu fie compatibile cu w7.