| anonim_4396 a întrebat:

SALUT TPU! AM UN PC INTEL CORE 2 QUAD(4 CPU) Q 6700 2.7 GHZ, 4GB RAM ddr3, placa video hd radeon 1 gb iar sistemul de operare este windows 7.Problema este ca la unele jocuri imi merge cam ciudat :sacadat greoi si ca sa imi mearga cat de cat decent trebuie sa stau cu rezolutia de maxim 1024X... sau chiar 800X600. Este vina pcului? daca da ce ar trebui sa schimb la el

Răspuns Câştigător
| Funny5611 a răspuns:

Erorile datorate unui singur factor si acesta se numeste CRACK.

6 răspunsuri:
| Funny5611 a răspuns:

Da despre ce Joc e Vorba? daca e Metro 2033 sau Crysis 2(BETA) asta nu o sa-ti mearga cum te astepti tu!

Si Zi mai exact ce placa video ai!

| BestialTeam a răspuns:

Verifica ca driverul de la placa video sa fie updatat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PLACA VIDEO ESTE ATI HD RADEON 4600 SERIES =1 GB, am incercat sa dau update dar zice ca e la zi cu updaturile iar jocul care imi face probleme este call of duty black ops

| Funny5611 a răspuns:

Call of duty black ops original cumparat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,downloadat

| Funny5611 a răspuns:

Erorile sunt datorate unui singur factor si acesta se numeste CRACK.

Cumpară Jocu!
Punct.